Ніч — найкращий час для відновлення нашого організму та регенерації шкіри. Саме тому дуже важливо забезпечити максимально комфортні умови, щоб режим відновлення дійсно був ефективним. Для цього необхідно організувати надійний вечірній догляд за шкірою. Щоб досягти бездоганних результатів, рекомендується дотримуватись шести важливих кроків.
Крок № 1. Видалення макіяжу
Засинати з повним мейкапом — не найкраща ідея: особливо, якщо ви не хочете вранці побачити на своїй шкірі вугрові висипи та запалення. Саме тому дуже важливо ретельно видаляти всі залишки макіяжу. Для цього не обов’язково купувати дорогі засоби, адже чудовим рішенням є використання гідрофільної олії. Вона м’яко розчиняє навіть водостійкі засоби. Обережний масаж обличчя із використанням такої олії дозволяє не лише позбавитись забруднень, але й покращує кровообіг після довгого та виснажливого дня.
Крім гідрофільної олії, можна використовувати й спеціальну міцелярну воду або молочко для видалення макіяжу. Неважливо, який саме варіант оберете ви, найголовніше — не забувати користуватись ними постійно.
Крок № 2. Очищення обличчя
Наступним етапом є обов’язкове очищення шкіри обличчя, яке дозволить зняти залишки засобів для видалення макіяжу, а також інші забруднення. Важливо використовувати спеціальні пінки, гелі або муси, формула яких розроблена саме для очищення шкіри обличчя. В жодному разі не рекомендовано застосовувати для цього мило, адже його склад є агресивним та може призвести до сухості й стягнутості.
Обираючи засоби для очищення обличчя, важливо звернути увагу на тип шкіри. Універсальним варіантом є делікатно очищаючий засіб для всіх типів шкіри від Zein Obagi. Він підійде абсолютно кожній людині, а до його переваг можна сміливо віднести антиоксидантну та протизапальну дії, нормалізацію порушень гідробалансу та зняття набряків. Після очищення шкіри варто використовувати чистий рушник або одноразову паперову серветку.
Крок № 3. Тонізування шкіри
Після вмивання порушується pH-шкіри, що може викликати подальші проблеми з нею. Крім цього, ретельне очищення сприяє відкриттю пор, в яких може накопичуватись жир та пил. В кінцевому випадку це може призвести до появи запалень. Для протидії проблемам рекомендовано використовувати спеціальні тонери. Та важливо обирати засоби, які не містять у своєму складі спирту. Використання тонерів дозволяє затримати вологу, насичуючи шкіру та роблячи її максимально еластичною і пружною.
Крок № 4. Використання сироватки
Цей етап також в жодному разі не можна ігнорувати, оскільки сироватки є чудодійними засобами, які здатні глибоко всотуватись у шкіру, забезпечуючи оптимальний догляд. Залежно від типу, такі засоби здатні рятувати від різноманітних проблем: гіперпігментації, акне, тьмяності, запалення, ознак старіння тощо. Варто обрати оптимальний варіант, який відповідатиме саме вашим потребам.
Універсальним рішенням є сироватки з гіалуроновою кислотою. Такі засоби забезпечують оптимальне зволоження глибоких шарів шкіри. Завдяки цьому епідерміс набуває сяючого та здорового вигляду.
Крок № 5. Застосування крему під очима
Після нанесення сироватки можна переходити до кремів. Найкраще розпочати з зони під очима. Для цього слід нанести засіб легким натисканням безіменного пальця на зону обличчя. Ця область є дуже тонкою та чутливою, тому надмірне натискання може призвести як до появи зморшок, так і до загальної в’ялості шкіри. Універсальний засіб, який підійде абсолютно кожній людині — зволожуючий крем навколо очей від ZO Skin. Він розгладжує зморшки, вирівнює тон шкіри, зволожує шкіру та усуває запалення та набряклості.
Крок № 6. Зволоження
Останнім етапом вечірнього догляду є нанесення зволожуючого крему. Варто обрати засіб, який підійде саме вашому типу шкіри. Наприклад, для жирної шкіри найкраще підійдуть легкі форми засобів: наприклад, зволожуючий гель. Натомість для сухої шкіри варто обирати більш щільну консистенцію для інтенсивного зволоження.
Важливо регулярно дотримуватись вищенаведених рекомендацій, і тоді вже за 2-3 тижні ви зможете переконатись, що стан вашої шкіри змінився на краще. Втім варто взяти до уваги тип шкіри та правильно підібрати засоби для догляду. В жодному разі не слід ігнорувати виконання всіх шести кроків, та не пропускати жоден з них. Сяюча та здорова шкіра — найкраща мотивація до дії.